חדר נוער מעוצב

 

חדרי ילדים ונוער בעיצוב ייחודי

להלן מספר נוסחאות עיצוב עבור חדרי ילדים ונוער ביעילות ובאיכות. נוסחאות העיצוב הללו יוצרים פרשנות מעניינת לחדרים אלו ומשרים בקרב הילדים והנערים תחושה עילאית של בית ושל חוסר רצון אמתי לעזוב את החדר. להלן כל פריטי המידע הנדרשים כדי לעשות מהפינה החמה של הילדים שלכם חדר בוטיק לכל דבר ועניין.

חדרי ילדים כמו של הגדולים

חדר ילדים המדמה סלון, מגרש כדורגל, פינת אוכל או מטבח. אלו חדרים בהם ההתקנים זהים להתקנים בחדרים ובמרחבים המקוריים שצוינו אבל בלי רכיבים מתכתיים חדים, בלי אמצעי קירור וחימום אמתיים אלא רק לשם התפאורה (למשל ארון בגדים בצורת מקרר). כך, הילדים חשים שהם גדולים ובוגרים, נוסכת בהם תחושת ביטחון והם יודעים שבסך הכל זהו חדר ילדים והם לא באמת מסתכנים בהפעלת תנורים ומקררים שונים. גם מבחינה עיצובית זה נראה המשך ישיר של הנעשה בבית הלכה למעשה: תמונת ראי של ממש.

חדרי כוורת

מתאימים גם כחדרי ילדים וגם כחדרי נוער: אלו חדרים אשר הקירות שלהם עטופים במדפים מרובעים המדמים כוורת דבורים. במדפים הללו ניתן לאחסן ציוד וביגוד והן חוסכים קניית ארונות רצפה מה שמעניק גם יותר מקום בחדר על הרצפה, וגם מסייע לחדר בו יש הרבה ילדים. הכוורות משמשות גם לציוד וגם לביגוד וניתן לחל' אותן על פי קיר ההתקנה או על פי צבע – בין הילדים.

חדרים עם התקני אחסון ניידים

עוד אפשרות היא כלל לא להתקין התקני אחסון קבועים אלא לצייד את הילדים בהתקני אחסון ניידים הנקראים קפסולות אחסון. הם מונחים על הקרקע, ניתנים להזזה על ידי הילדים ולסידור קל של הציוד שלהם. כך הילדים חוסכים לעצמם התקני אחסון, מאפשרים יותר מקום בחדר וגם נהנים מסידור חדר קל.

חדרים עם ספות נפתחות

במקום לקנות לילד עוד מיטה לאירוח חבריו קנו לו ספה נפתחת. הספה נראית כמו כל ספת ילדים אחרת, אך ניתן באמצעות שרוך או מתג ייעודי לגרום לה להיפתח למיטת שינה גדולה, ולאחר מכן לגלגל אותה שוב לספה. בחדר המעוצב בדרך זו לעתים אין בכלל מיטות אלא רק ספות כאלו אשר קומפקטיות ביון וגדולות בלילה: חיסכון במקום ועיבוי העיצוב בצורה חסרת תקדים בכל חדר.

לכל הפרטים על חדרי ילדים ונוער בעיצוב ייחודי –היכנסו לריהוט בסגנון עתיק והתרשמו !