ריהוט קומפלט לחדר

ריהוט קומפלט לחדר נוער

במאמר זה נספק לכם את הטיפים העדכניים ביותר לעיצוב חדרי נוער. חדרי הנוער שאנו מייצרים הם חדרים אותנטיים אשר מחשבה רבה גובשה בעיצובן ובטיפוחם. החדרים משלבים צבעים וצורות באופן ייחודי אשר גורם לחדר להיראות כממלכה של ממש, עם קווי מתאר עיצוביים ברורים. העיצוב תמיד ייראה ביתי וקוסמי, עם תפאורה המשדרת עוצמה רבה וחמימות אין קץ.

תכננו תפאורה בעלת צביון ברור וקווי מתאר מבוססים

חדר ורוד לבנות, חדר טורקיז או כחול לבנים, ניתן גם לעצב חדר לבן או משולב 2 צבעים, יחד עם תכלת – כחדרי ילדים. קביעת נוסח הצבעים היא מעשה חשוב מאד בדרך לחדר הילדים שלכם. יש לנו חדרים לבנים ולבנות, לנערים קטנים וגדולים, והכל מתוכנן בקפידה רבה, כולל ארונות ואקססוריז.

תכננו את פתרונות האחסון בחדר הנוער

פתרונות האחסון בחדר הנוער צריכים להיראות במיטבם, ולהקביל ממש לפתרונות האחסון של ההורים. אל תשכחו שנער זה מבוגר בהתהוות ולא ממש ילד, מה שאומר שבתחום הביגוד וההנעלה הצרכים שלכם פחותאו יותר חופפים. מה זה אומר? אתם זקוקים לארון עם מראה או ארון שכולו מראה, עם פאנל זכוכית קדמי. ניתן לשלב ארון פתיחה או הזזה, להציב את הארון כמו שהוא או לחצוב אותו בקיר החדר. חשוב שפתרון האחסון ידאג לכל תכולת הביגוד, ורצוי שגם לתכולת ההנעלה.

תכננו כיצד ייראה הריהוט בחדר

ריהוט ילדים צריך להיות מבוסס על התפאורה הכללית. רצוי שהוא יהיה זהה לחדר גם בצורת יתר הרכיבים, למשל פרזול הארון או משקוף החלון. אם זיהיתם שעיקר הצורות הללו הן עגולות, מומלץ לנתב את הבחירה לכיוון שולחן בעל דפנות עגולות, למשל. הכסא צריך להיות מקביל לשולחן בצבע ובצורה. באשר למיטה, מומלץ לבחור אותה באופן דומה, ולבסס בבחירה גם צבעים לכיסוי שלה אשר מתאימים לגוון החדר.