המדריך לרכישת דלתות לחדרי ילדים

במאמר שלפניכם ננחה אתכם כיצד יש לרכוש דלתות לחדרי ילדים. אנו נסייע בידכם להגיע לדלתות העץ המובילות בענף הדלת והמנעול באמצעות מדריך שיזהה מה הכי טוב עבור הבית שלכם, ויממש עבורכם את הבחירה באופן חלק, וללא תקלות. דלתות לחדרי ילדים יכולות להיות מוצבות או כדלתות פנים או כדלתות כניסה, ולכן חשוב לבחור בסוג הדלת הרלוונטית. כמובן שבמקרה של דלת כניסה יש לבחור גם אמצעי נעילה, אבל במקרים מסוימים- כך הדבר גם כאשר מדובר בדלתות פנים. בשירותים, במקלחות ובחדר הכספת (אם ישנו) ודאי הייתם מעוניינים בנעילה פנימית של הדלת. לפיכך, גיבשנו עבורכם מדריך מלא שיסקור את הדרך שלכם לדלת מוצלחת לכל מקום בבית.

 

אפיינו את אסופת הדלתות שלכם

רשמו באפיון האם נדרשת דלת עבור מבואת הכניסה שלכם, ואפיינו גם אלו דלתות פנים יידרשו לכם. סמנו בטבלה עבור כמה מהדלתות תידרש נעילה, ועבור כמה מהן – ניתן להשאיר פתוח, או לספק צילינדר בסיסי המבוסס על מפתח 0.

 

גשו לחנות הדלתות לאיתור הדלתות הרלוונטיות

בחנות הדלתות – תמצאו את הדלתות שביקשתם אבל לא בטוח שהן יתאימו מבחינה דקורטיבית. לכן, אחרי האיתור של הדלתות שביקשתם לקנות, היינו ממליצים לכם להיעזר במחלקת העיצוב שלנו, שם יש מעצבים מקצועיים שידעו להתאים בין דלתות פנים לחדרי ילדים שלכם לבין הבית ולשאוף לכל שתותקן אצלכם דלת יפה ובעלת חזות מרשימה הן בקדמת הבית והן בתוכו.

 

ודאו את טיבו של העץ

ודאו שהעץ צופה בחומרי ציפוי רלוונטיים נגד דהיית צבע, וכן שאלו האם הדלת נטבלה בפולימר. הטבילה בציפוי הצבע מונעת דהייה, והטבילה בפולימר מחזקת את הדלת ומקטינה את הסיכוי לשברים וסדקים ברחביה. טיב העץ עצמו ייקבע לפי איכות האימפרגנציה שהוא עבר: בדוד חומרים. כמו כן, על פי סוג השימון שהוא עבר: מכל עברי בולי העץ, ולא מצד אחד, משום שאז לא יתבצע (מניסיוננו המר) חלחול לצד השני, והוא ייחלש מהר בהשוואה לצד המדופן והמשומן. לכן, כל קנייה של דלת עץ מסתיימת בווידוא טיב האימפרגנציה והשימון, בדגש על שימון דו צדדי של הדלת .

צרו עמנו קשר בנושא דלתות לחדרי ילדים לכניסה ולחדרי הפנים. אצלנו תמצאו את הדלתות המתאימות לכם ביותר!