ארונות ופתרונות אחסון

ארונות קלאסיים לחדרי נוער

ארון, הינו פריט מעוצב, שתופס חלק משמעותי בחלל. בחגרי השינה, הפריט הבולט לאחר המיטה, יהיה ארון הבגדים שלנו שאמור להכיל את הפריטים השונים שלנו. גם עיצוב חדרי הנוער חשוב עבורם ולכן, בחירה של ארונות קלאסיים לחדרי נוער , תהיה הבחירה אידיאלית עבורם. בני הנוער, אוהבים את העיצוב הקלאסי או המודרני, כזה שהוא מרשים ויש בו קווים נקיים ופשוטים. חומר הגלם  ועיצוב הארון, הם אלו שיקנו לחדר מראה מיוחד. יש לשים דגש על החלוקה של הארון, על פי פרטי הלבוש והחפצים שאתם מעוניינים לאחסן בו. כדאי כי יהיה מספיק מקום למצעים ופריטים שונים שבהם משתמשים בני הנוער. ניתן למצוא אולמות תצוגה רבים של ארונות בלבד או חברות המוכרות רהיטי נוער ששם תוכלו למצוא את הארון המושלם עבורכם.
 
ארון עם נגישות נוחה
 
זה החלק החשוב של רכישת ארונות הזזה Fusion לחדרי נוער , שכן יש לדאוג כי הכל יהיה נגיש ומסודר, כך שהנער או הנערה, לא יתקשו בבחירה של הבגדים או המוצרים אותם הם מעוניינים להוציא מהארון. אשית, יש לבחון אם הבגדים של הנער או הנערה מיועדים יותר לתלייה או לקיפול במדפים. יש כאלה שחצי צלייה וחתי מידוף, יהיו מתאימים  להם יותר. נערות תאהבנה ארונות במראה רומנטי בעלי גוונים בהירים כגון שמנת או עץ בהיר טבעי. נערים יאהבו ארון שיהיה בעל גוונים כחולים או ירוקים או שילוב של עץ טבעי עם גוון נוסף. יש לדאוג גם לנגרות שעשויות להכיל הרבה פריטים. בנים יאהבו מגרות לאחסון של אפטר שייב, דיאודורנט, חגורות  ושאר מוצרים להם הם זקוקים.
 
ארון עמוק לאחסון מושלם
 
לא רק הגודל של הארון חשוב, כי אם העומק שלו. לפעמים ארון בעל ממדים קטנים, כגון ארון עם שניים או שלוש  דלתות, עשוי להיות כזה שיאחסן יותר, מאשר ארון שהוא בעל יותר דלתות, אך אינו עמוק דיו על מנת להכיל מספיק פריטים. כאשר אתם בוחרים ארונות קלאסיים לחדרי נוער , וודאו כי הארון יהיה עמוק, יכיל מגרות ומקומות נוחים לאחסון. גם מבחינת פתיחת הארון, ארון בעל דלתות הזזה, יהיה נוח יותר מאשר ארון עם דלתות פתיחה.