חדרים מעץ

 

חדרי ילדים בטיחותיים מעץ מלא

אם גם אתם זקוקים לבניית חדרי ילדים בבית המעוצב בסגנון כפרי, אין כמו חדרי ילדים בטיחותיים מעץ מלא. חדרים אלו – יש בכוחם כדי להעצים את תחושת הכפריות של הבית וגם לשמש כחדרי ילדים מפנקים במיוחד. חדרי ילדים בטיחותיים אלו מסתמכים רק על שבבי עץ קהים ולא חדים אשר יוצרים ניסוח עיצובי על בסיס עגול שלא מאפשר לילדים להיפצע או להיחתך מדפנות הארונות ורכיבי הריהוט השונים.

התקני אחסון בטיחותיים

החל מהתקני אחסון הביגוד ועד לכונניות הספרים יהוו התקני האחסון בחדר הילדים כר פורה של בטיחות. רק התקנים נמוכים יהיו בחדרים, לרווחת השימוש של הילדים. הדפנות יהיו כולם קהות, ויחד עם זאת, גם בעיצובים שאינם עגולים, למבקשים לעצב תכולה לחדר בו מתאים יותר ארון מלבני או כוננית ריבועית.

התקני ישיבה המשתלבים עם תכולת העץ

כסאות וכורסאות ילדים חומות מעור ומבד, מיטות חומות עם ארגזי מצעים, ושולחנות ילדים מעץ בוטיק עמיד במיוחד, עם מגירות אחסון. עם התקני הישיבה הללו גם אתם יכולים להיות בטוחים כי חדר הילדים מתאים לשימוש ילדים על אף שעיצוב העץ שלו מציג אותו לכאורה כחדר מבוגרים.

צביעת העץ בחדר הילדים  - האם כדאי?

תלוי בצבע של העץ ובמהותו. נורא קשה להסיר צבע של חדר שכבר נצבע ולכן הצביעה היא לשנים רבות. אם תבחרו לצבוע את החדר לוורוד לדוגמה, סביר שהילד כשיגדל כבר לא ירצה זאת, ולכן סוף מעשה במחשבה תחילה. אנו ממליצים לא לחפש פתרונות צבע אלא לפנות יותר להדבקת טפטים ומדבקות זמניות על קירות ודלתות חדרי הילדים לשם גיבוש עיצוב החדר על פי הקריטריונים של הילד כשהוא קטן.

כיצד מומלץ לבחור את רכיבי העץ לחדרי הילדים?

לוודא שהם עברו אימפרגנציה, שימון וטיפול בדוד חומרים לחיזוק העץ בטרם נכנס לשלב הפרודקשן במסגרתו הוא משווק לעבודה בבתי אב. כמו כן, לוודא שמדובר בסוגי עץ איכותיים שהוכיחו את עצמם במרוצת השנים כמו קומרו, איפאה, טיק דרום אמריקאי ועוד. גם לוחות מלמין באים בחשבון כשמכינים ריהוט לחדרי ילדים.

למידע על ארונות בטיחותיים מעץ מלא לחדר ילדים פנו אלינו - ארונות יוקרה שיין דור ונשמח לסייע בחירתכם העתידה לבוא!