חדר ילדים מעוצב

 

רעיונות לעיצוב חדרי ילדים מודרניים

להלן מספר רעיונות לעיצוב חדרי ילדים מודרניים. הרעיונות לקוחים חלקם מעולם העיצוב וחלקם מעולם סידור חדרי הילדים. ישנם המון פיתוחים חדשים בתחום אך השכלנו להביא לכם את החשובים שבהם על מנת שגם אתם תדעו מה לעשות בדיוק בחדר הילדים שלכם לטובתם ולטובת עיצוב החדר בהמשך כאשר הם יגדלו.

הקנו לילדים שלכם חדרים בצורת סלון, מטבח או חדרים אחרים "של גדולים"

חדרים כאלו – יש בכוחם לחולל המון סיפוק לילדים שלכם. ניתן למצוא היום חדרים עם ארונות שנראים כמו המקרר, כסאות שנראים כמו ספות סלון, שולחנות שנראים כמו שולחנות קפה של גדולים ואפילו כוננית שנראית כמו תנור המטבח. שום התקן לא באמת מפריש חום או קור אך כן ניתן להאיר עם תאורה פנימית את אותם התקנים כדי ליצור את הדימוי הרצוי. בשורה התחתונה זה יאפשר לילדים להרגיש כמו מבוגרים למספר שנים.

קפסולות אחסון – חוסכות מקום ויעילות לילדים

במקום לקנות 5 ארונות ל- 5 ילדים החולקים חדר אחד, קנו להם קפסולות אחסון: רכיבי אחסון הנמצאים על הארץ וניתן להכניס בקלות לתוכם את תכולת החדר. הדביקו שם על כל קפסולה ואפשרו לילדים שלכם להיות אחראיים ולסדר את הציוד והתכולה שלהם בתוכן. ארון – אם החדר קטן ניתן ומומלץ להתקין בחדר ארונות חיצוני.

טפטים, וילונות ושטיחים שנקנים יחדיו – יתרון עיצובי משמעותי

בחנויות חדרי ילדים – תוכלו למצוא סט שלם של שטיחים, טפטים ווילונות המיועדים לחדרי ילדים, מעוצבים על פי תפיסת עולמם של הילדים ומספקים את כל מה שהילדים צריכים: התאמה מלאה בין שלושת סוגי המדבקות והבדים המעטרים את דפנות החדר: החדר מקבל כרטיס ביקור עיצובי ייחודי ולא מתפזר על פני מספר שיטות עיצוב כפי שקורה בלא מעט מקרים של עיצוב חדרי ילדים בסופו לש יום.

מדבקות דלת לחדר ילדים

אם הטפטים על הקיר לא יצרו עדיין מה שציפיתם לו, נסו תקרה נמתחת, מדבקות לחדרי ילדים: מדבקות הנדבקות על דלת החדר וממשיכות את קו עיצובו של הטפט. המדבקות מצופות למינציה ומכילות כל מה שצריך לשמירה ארוכת טווח על צבען ללא דהייה.

לפרטים נוספים על עיצוב חדרי ילדים מודרניים פנו אלינו!