כל הטרנדים בעיצוב חדרי ילדים

עיצוב חדרי ילדים בימינו מתבסס על מחשבה מקורית ועל ניווט העיצוב אל מחוץ לנורמות המקובלות. אבל, התוצאה הסופית שמתקבלת צריכה להיות קוהרנטית, ברורה ובעלת אמירה ייחודית. לדוגמה, חדר שחלקו האחד ורוד ולבן ופתאום ישנו שינוי חד לכיוון צבעים כמו כחול ואדום כהה הוא בליל עיצובי לא מובן, ולא חדר מגוון כפי שחלקכם אולי סברו משורות אלו. לכן, מובן שהעיצוב בסופו של דבר הוא עדין והוא מבוסס על פריטים הקשורים האחד בשני. הקשר בין הפריטים בחדר הוא קודם כל בגוון, אך גם בצורה בה הם נראים. 

חדר עם 2 גוונים עיקריים – הטרנד החדש

החדר בנוי כך שאחד הצבעים הוא לבן והשני הוא צבע בהיר כלשהו כמו תכלת, כחול, אדום, צהוב, ורוד וכד'. בעיצוב זה, רוב רכיבי הפרזול הם לבנים ורוב החלקים העיקריים של הריהוט הם בצבע השני. בחלק מהחדרים הללו ניתן לשים ארון עם מראה, שתמיד נייטרלית ומשתלבת נהדר בכל חדר, ובחלקם ניתן לשים ארון מודפס בצבעים המדוברים של אותו חדר. ניתן גם להדפיס איור המבוסס על צבעים אחרים ומהווה מעין תמונת קיר בתוך החדר.

חדר ילדים מעוצב

דרכים לעבות את עיצוב החדר הדו גוני

תמונות קיר.

ארונות מודפסים.

כיסוי למיטה שייה קוהרנטי לצבעי החדר.

הצבת שטיחים בחדר.

אנו משתמשים בכל אחת מהדרכים הללו ברוב הדגמים שאנו מספקים ללקוחות שלנו. החדרים שלנו תמיד ייראו באופן ייחודי וישלבו את נוסחת 2 הצבעים המקורית יחד עם אלמנטים חדשניים שנהגו מחוץ לקופסה. בכך, חדרי ילדים מעוצבים מטעמנו נעשו לשם דבר והתבקשו על ידי מיטב ההורים בישראל.

שמנת עיצוב חדרי ילדים – חדרי ילדים בעיצוב ייחודי

אם אתם מעוניינים לעצב חדרי ילדים ייחודיים לבנות, בנים, ספורטאים, מוזיקאים וכד' – יש לנו טרנדים של חדרים לכל דורש. בואו לחזות בתפאורת חדרי ילדים ייחודית ולמצוא את החדר המצאים ביותר לנער שלכם. אנו מסייעים בהתאמת החדר, והוא מתקבל באמצעות משלוח והטמעה בחדר המבוקש. אנו מתחייבים לעיצוב חדר ממש כמו בתמונות ובמיצגים באולמות התצוגה. מי שמעוניין בחדר ילדים חדש, מוזמן לפנות אלינו.

יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד? פנו אלינו למידע נוסף על טרנדים לעיצוב חדרי ילדים!